ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

50 000 Kč Běžecký pás MPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970

13.11.2018 - Sportovní vybavení - Stříbrná Skalice


Detail inzerátu

Běžecký pás  PRO ENERGY AC 2970 Na stroj jde zřídit záruka, ale jedině v případě pokud si na stroji necháte udělat servis.staří 4 roky, běžící pás je servisován, plně funkční.

Běžecký pás IMPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970 je profesionální trenažér, který je vybaven nejmodernějším systémem odpružení, výkonným elektromotorem a kvalitním programovatelným computerem. IMPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970 je určen jak pro domácí cvičení, tak pro komerční či terapeutické využití.

Motor běžeckého pásu IMPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970 svým výkonem 3 PS zaručuje dostatečnou zátěž i při intenzivním tréninku. Elektronické nastavení sklonu probíhá v rozmezí 0 – 15%. Rychlost je nastavitelná od 0,5 do 20 km/h.

Odpružená běžecká plocha má rozměry 158 x 56 cm. Pro větší bezpečnost při cvičení je Běžecký pás vybaven pohotovostním tlačítkem STOP.

Běžecký pás IMPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970 je vybaven přehledným displejem, který během cvičení zobrazuje základní cvičební hodnoty. Disponuje 6 tréninkovými programy, funkcí Quick Start a možností kontrolovat tepovou frekvenci. Pro měření pulsu je možné použít senzory v madlech, nebo některý z měřičů pulsu POLAR, s nimiž je trenažér kompatibilní.

Rozměry běžeckého pásu IMPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970 jsou 216 x 90x 136 cm (d x š x v). Hmotnost pásu je 175 kg. K usnadnění manipulace se strojem slouží přepravní kolečka. V neposlední řadě je běžecký pás IMPULSE Pro Energy Treadmill AC 2970 vybaven praktickým držákem na láhev. Doporučená nosnost je výrobcem stanovena na 150 kg.

Neaktivní - expirovaný inzerát


Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.

Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.